گوشی دو سیم کارته چینی

اولین باری که در مورد تلفن‌های همراه دو سیم کارت خور شنیدیم، بسیار متعجب شدیم. شاید این ایده را چینی‌ها برای اولین بار عملی کردند. به همین دلیل هم گوشی‌های چینی در این عرصه پیش قدم هستند. این نوع گوشی‌ها به یک یا چند مدل ختم نمی‌شود و شاید تاکنون هزاران نوع گوشی دو سیم کارته از چینی‌ها وارد بازار شده است. پس به طور کلی نمی‌توان در مورد همه‌ی آنها صحبت کرد. شما باید یک نوع و مدل را در نظر بگیرید و از نقطه نظر کیفیت و امکانات به بحث و گفتگو بنشینید.

گوشی دو سیم کارته چینی

اما بیشتر گوشی‌های دو سیم کارته چینی از کیفیت خوبی برخوردارند. ولی هستند موبایل‌هایی که اصلاً کیفیت ندارند و خیلی سریع از بین می‌روند. پس باید حین خرید دقت لازم را داشته باشید.

یک نوع از این گوشی دو سیم کارته چینی گوشی‌های موسوم به طرح اصل آیفون است که شما در این پایگاه می‌تواند مدلی از آن را مشاهده کنید. از طریق پیوندهایی که در بالای صفحه است، اول می‌توانید مشخصات این گوشی دو سیم کارت را بخوانید و از کیفیت آن مطلع شوید، سپس در زمان دلخواه اقدام به خرید به صورت اینترنتی نمایید. یعنی اول کالا را درب منزل و یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن، با خرید نقدی از مزایای ویژه هم استفاده خواهید کرد.

یک مورد که در هنگام خرید گوشی دو سیم کارته چینی باید در نظر داشته باشید، این است که حتماً باید دو سیم کارت، در یک لحظه هر دو فعال باشند؛ یعنی اگر از سیم کارت شماره یک تماس داشتید، و در همان لحظه هم از سیم کارت دوم یک پیام دریافت کردید، ملزم به تغییر حالت از سیم کارت یک به دو نباشید. مشکلی که بیشتر گوشی‌های دو سیم کارته ممکن است داشته باشند. اما این گوشی که ما در اینجا به شما معرفی می‌کنیم، دو سیم کارت فعال است که از ویژگی‌های بسیار خوب آن تلقی می‌شود.

/ 0 نظر / 48 بازدید