گوشی طرح اصلی چیست؟

تا اینجای کار حتماً با تعریف گوشی طرح اصلی آشنا شدید و تقریباً می‌دانید که گوشی طرح اصلی چیست؟ این نوع گوشی‌ها از روی نسخه‌ی اصلی یک نوع گوشی معروف ساخته شده است که تقریباً سعی شده است تا حد امکان ویژگی‌های آن را داشته باشد. یا حداقل از نظر ظاهری با شکل گوشی اصلی تطابق داشته باشد. اما شاید از نقطه نظرات دیگر با کمی اختلاف نتواند به سادگی با گوشی اصلی رقابت کند.

شرکت‌های چینی، سردمدار کپی کاری در دنیا، امروزه همگان را شگفت زده کرده‌اند که چطوری گوشی‌هایی می‌سازند که با نسخه‌ی اصلی آن مو نمی‌زند. در حالی که قیمت آن اصلا، قابل مقایسه با نشخه‌ی اصلی گوشی نیست. یعنی شما نمی‌توانید تصور کنید که یک گوشی چند صد دلاری اصلی را به قیمتی حدود یک پنجم خریداری کنید. عملاً تفکرش هم سخت است.

اما این کار شدنی است. همینک در کشور ما هم گوشی‌های چینی وجود دارد که ساخت این کشور هستند و به عنوان گوشی طرح اصلی فروخته می‌شوند. خیلی از آنها دارای کیفیت خوبی هستند و خیلی از آنها هم از قابلیت های خوبی برخوردار نیستند. این به این دلیل است که شرکت‌های بسیاری در چین در حال تولید گوشی های طرح اصلی هستند که نمی‌توان فقط آنچنانی بین آنها قائل شد. حتی خیلی از انها در یک کارخانه چندین برند گوشی را تولید می‌کنند که جای بسی تامل دارد.

به هر حال چیزی که معلوم است امروزه حتی گوشی‌های طرح اصلی آمده است که دارای سیستم عامل های گوشی‌های هوشمند هستند و شما هر کاری را که فکرش را بکنید، می‌توانید با آنها انجام دهید. به همین دلیل هم خیلی از افراد رو به سوی این گونه گوشی‌ها آورده اند دوست دارند که یک نوع گوشی طرح اصل داشته باشند.

یکی از گوشی‌های طرح اصلی که ساخت کشور چین است، طرح اصل آیفون است که کاملاً شبیه نسخه‌ی اصلی این گوشی است. اگر شما هم دوست دارید یک نسخه از این گوشی را داشته باشید، محصولات این سایت را یک نگاهی بیاندازید. حتماً گوشی مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد.

/ 0 نظر / 570 بازدید