اطلاعات آیفون iPhone Info

راهنمای کاربران آیفون (iPhone User Guide) : برای دسترسی به راهنمای کاربران آیفون به سایت www.apple.com/support مراجعه نمایید. بروی خود گوشی آیفون، مرورگر Safari را باز کنید و سپس بروی علامت کتابچه ضربه بزنید. همچنین بروی iBookStore به صورت رایگان وجود دارد.

اطلاعات ایفون

برای امنیت و کار کردن با آیفون، بخش‌های Safety، Handling و Support را در دفترچه راهنمای iPhone مشاهده نمایید.

ارائه برای انرژی بسامد رادیویی: در گوشی آیفون به قسمت Settings > General > About > Legal > RF Exposure بروید.

باتری: باتری لیتیومی (lithium-ion) آیفون باید فقط با شرکت Apple یا سرویس دهنده‌های معتبر این شرکت، تعویض و جایگذاری شوند و باید از زباله‌های خانگی دور نگه داشته شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بازیافت باتری به www.apple.com/battery مراجعه کنید.

سازگاری با کمک شنوایی (HAC): به نشانی www.apple.com/support/hac مراجعه کنید و یا راهنمای کاربران را بخوانید.

جلوگیری از آسیب هابی شنوایی: برای جلوگیری از آسیب های شنوایی احتمالی، برای مدت طولانی با صدای بلند به موسیقی گوش ندهید. اطلاعات بیشتر برای صوت و گوش دادن موجود است در www.apple.com/sound و در کتاب راهنمای کاربران.

خلاصه‌ای از ضمانت محدود یک ساله اپل: اپل محصول سخت افزاری و لوازم را بر علیه نقص در مواد و ساخت برای یک سال از تاریخ فروش محصول توسط فروشنده ضمانت می‌کند. اپل نه بر علیه فرسایش و اصطحلاک عادی ضمانت می‌کند، و نه خسارتی که به علت تصادم و سوء استفاده بوجود آمده باشد. برای استفاده از این سرویس، با Apple تماس بگیرید یا به فروشگاهی که آیفون را از آنجا خریداری کردید و یا نمایندگی‌های معتبر مراجعه نمایید. به کشوری که در آن زندگی می‌کنید، بستگی دارد. سرویس‌های آیفون ممکن است که فقط برای کشور اصل بازار فروش محدود شده باشد. تماس گرفتن با متصدی و یا متصدی فروش بین المللی، ممکن است کار کند. شرایط کامل و اطلاعات جزئی‌تر درباره بدست آوردن این خدمات در www.apple.com/legal/warranty و www.apple.com/support موجود است. شما می‌توانید بخوانید و یا حتی یک نسخه از آن را برای خودتان در طی فعال سازی بفرستید. مزایای ضمانت در اصل برای حقوق محیا شده تحت قوانین مصرف کننده محلی هستند.

نظم دهنده (Regulatory): اطلاعات نظم دهنده، تصدیق، و علامت های موافق خاص برای آیفون در خود گوشی موجود هستند. به Setting > General > About > Legal > Regulatory بروید. اطلاعات نظم دهنده‌ی بیشتر شامل امنیت، کاربرد و پشتیبانی در راهنمای کاربران آیفون موجود است.

اعلامیه قبول FCC: این وسیله با قسمت 15 از قوانین FCC موافقت کرده است. موضوع این توافق نامه، دو شرایط را پی می‌گیرد: (1) این وسیله ممکن نیست باعث دخالت خرابکارانه شود، و (2) این وسیله باید هر نوع دخالت دریافتی، شامل دخالتی که ممکن است باعث عملیات نامطلوب شود، را بپذیرد.

نکته: این تجهیزات امتحان شده و با محدودیت های کلاس B وسایل دیجیتالی موافق است، و مطابق بخش 15 قوانین FCC است. این محدودیت‌ها برای محیا کردن حفاظت پاسخگو بر ضد دخالت های خطرناک در یک تاسیسات محلی، طراحی شده است. این تجهیزات تولید شده، مورد استفاده قرار می‌گیرد، و می‌تواند با انرژی بسامد رادیویی مطابقت داشته باشد، اگر  طبق دستور العمل‌ها نصب نشده و مورد استفاده قرار نگیرد، ممکن است سبب تداخلات مضر برای ارتباطات رادیویی شود. هرچند ضمانتی وجود ندارد که مداخله‌ای در یک تاسیسات خاص اتفاق نیافتد.

/ 0 نظر / 186 بازدید