مجموعه نرم افزاری آیفون

کسانی که از آیفون استفاده می‌کنند، امکان توسعه امکانات آن را با استفاده از نرم افزارهای رایگان و پولی به صورت دستی دارند. یعنی باید یک نرم افزار را بروی گوشی خود نصب کنند که بسته به نوع سخت افزار و حافظه گوشی این تعداد متفاوت است، اما در کل تعداد آن بسیار زیاد است.

مجموعه نرم افزاری آیفون

برای تهیه‌ی نرم افزارهای مورد نیاز آیفون، باید از چندین راه استفاده کرد. اولین راه، استفاده از خدمات موبایل فروشی هاست که برای نصب و پیکربندی یک برنامه شاید مبلغ زیادی از شما بگیرند. در ضمن این کار برای تعداد زیاد نرم افزار اصلاً به صرف نیست و هیچ اطمینانی هم نیست که از آخرین نسخه‌ی نرم افزار آیفون برای شما استفاده کنند.

آیا می دانید ارزش نرم افزارهای این مجموعه چند هزار دلار است؟

راه بعدی، گشتن در فضای مجازی اینترنت و پیدا کردن یک نرم افزار خاص برای دانلود است. اگر چه این کار برای پیدا کردن یک برنامه کاربردی مورد نظر، که شما می‌خواهید با استفاده از ان نیاز خود را برطرف کنید، مناسب است، اما این روش هم برای خود معایبی دارد. مثل اینکه حتماً باید از سرعت بالای اینترنت برخوردار باشید، یا گاهاً حتماً باید در یک سایت حساب داشته باشید که برای اکثر افراد که زمان کمی در اختیار دارند، این روش هم کسل کننده است.

iPhone-software-pack-03

اما راه حل سوم برای بدست آوردن نرم افزارهای بروز و مورد نیاز آیفون شما، که از همه بهتر است، خرید یک بسته‌ی نرم افزاری کامل است که تمامی برنامه های آیفون شما را در چند DVD داشته باشد و همگی را در خود جای داده باشد. این گونه نرم افزارها هم کمک زیادی در صرفه جویی در زمان شما می‌کنند.

مجموعه نرم افزارهای iphone ،ipad ،ipod

قیمت این محصول در سراسر ایران فقط : 9،500 تومان

یکی ازاین بسته‌ها، مجموعه نرم افزاری آیفون می‌باشد که ما آن را به صورت تخصصی به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر از گوشی iPhone استفاده می‌کنید و نیاز به توسعه‌ی امکانات آن با استفاده از نرم افزارهایی کنید که توسط دیگران نوشته شده است، حتماً این بسته را خریداری کنید و آن را از دست ندهید.

مجموعه نرم افزاری آیفون

این مجموعه نرم افزار آیفون، علاوه بر برنامه ها و بازی هایی که بروی iPhone نصب می‌شوند، بروی iPod هم قابل نصب هستند. کلاً هر برنامه‌ای که برای سیستم عامل iOS نوشته شده باشد، بروی هر دستگاه دیگر شرکت اپل کار خواهد کرد.

2 DVD اورجینال + دفترچه راهنـمای پارسی

علاوه بر محتویات ذکر شده، در بسته بندی اورجینال این محصول، دفترچه راهنمای کاملی هم قرار داده شده است که به زبان پارسی تمام مشخصات برنامه‌ها و بازی‌های موجود در این بسته را معرفی می‌کند. اگر شما دارای یکی از محصولات شرکت اپل هستید، اصلاً در خرید این بسته درنگ نکنید. این بسته در زمان شما صرفه جویی خواهد کرد.

قابل استفاده بر روی تمامی مدل های گوشی های iPhone

آموزش های کاربردی به صورت مفهومی و قدم به قدم شامل:

مفاهیم و اصطلاحات
آموزش Jailbreak کردن به صورت کاملاً عملی
روش نصب فایل های deb
فعالسازی Bluetooth
فارسی سازی
ساده ترین روش نصب برنامه ها و بازی‌ها
ذخیره برنامه های نصب شده روی دستگاه در کامپیوتر (Backup)
Restore کردن دستگاه
Update کردن دستگاه
و ...

برنامه‌های مختلف و مفید آیفون در زمینه های گوناگون با راهنمای فارسی و تصویر از محیط نرم افزار، از ویژگی های دیگر مجموعه نرم افزاری آیفون است. همچنین شامل مجموعه ای از آخرین نسخه‌های برنامه‌های مورد نیاز در رایانه می‌باشد. علاوه بر آن شامل انواع ترفند استفاده ار آیفون هم است.

جدیدترین بازی ها با راهنمای فارسی و تصویر از محیط آنها
دیکشنری بسیار قدرتمند انگلیسی به فارسی و بالعکس
کاربردی ترین فایل های deb
آخرین Firmware ها

iPhone-software-pack-04

برای خرید مجموعه نرم افزاری آیفون، کافی است بروی دکمه خرید محصول کلیک کنید و سپس مراحل ثبت سفارش را دنبال کنید. در روش خرید پستی، اول محصول را درب منزل تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

در روش نقدی خرید مجموعه نرم افزاری آیفون هم، می‌توانید مبلغ را به صورت فوری با استفاده از یکی از کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنید تا از مزایای خرید نقدی بهره‌مند شوید.

قیمت این محصول در سراسر ایران فقط : 9،500 تومان

/ 0 نظر / 88 بازدید