گوشی اپل چینی با سیستم عامل اندروید

تاکنون این چینی‌های چشم بادومی گوشی‌های طرح اصل بسیاری را روانه بازار کرده‌اند که آنها را بسیار نسبت به هم متمایز می‌کند. هر کدام دارای ویژگی‌ها و حتی کیفیت متفاوتی هستند که خریداران را گیج‌تر از قبل می‌کنند. اما گوشی طرح اصل اپل یا آیفون از دیگر انواع خود متمایز است. چون طرح یک گوشی ابداعی شرکت اپل را زده است و خواستاران زیادی برای خود دارد.

انواع مختلفی که این نوع گوشی طرح اصل آیفون دارند، در چند نوع عمده خلاصه می‌شوند که معادل نوع اصلی آیفون شرکت اپل است. مثلاً اگر اپل گوشی آیفون 5 خود را به بازار عرضه کرده است، طرح اصل 5 هم که نوع چینی آن است موجود است و هر کس قصد خرید یک گوشی اپل هوشمند را با قیمت بسیار پایین دارد، گزینه مناسبی است.

سیستم عامل به نرم افزاری اطلاق می‌شود که تمامی عملکرد و کارایی گوشی را به عهده دارد و باعث می‌شود همگان بتوانند از سخت افزارهای مختلف استفاده کنند. مثلاً فرض کنید که برای شماره گرفتن با استفاده از یک گوشی، مجبور بودید که کد می‌نوشتید و مدام این مراحل را تکرار می‌کردید. چقدر کار کردن با این نوع گوشی سخت بود! اما سیستم عامل کار را راحت کرده است و البته هر کار دیگری به غیر از شماره گرفتن را هم برای شما یا کاربران دیگر انجام می‌دهد.

یکی از سیستم عامل های هوشمند در جهان اندروید (Android) است. این سیستم عامل به عنوان یک نرم افزار متن باز و رایگان برای هر کس قابل دسترس است و تولید کنندگان بسیار از آن برای گوشی تلفن همراه هوشمند خود استفاده می‌کنند. این محصول توسط شرکت گوگل توسعه داده می‌شود.

ولی گوشی‌های آیفون اصل، از سیستم عامل انحصاری به نام iOS بهره می‌برند. افرادی که با این سیستم عامل، که فقط روی گوشی‌های آیفون ساخت شرکت Apple موجود است، کار کرده‌اند، می‌دانند که این گوشی هم امکانات بسیار زیادی دارد. اما از آنجایی که گوشی‌های طرح اصل عموماً ساخت چین امکان نصب سیستم عامل iOS انحصار شرکت اپل را ندارند، بهتر دانستند که از اندروید متن باز و رایگان استفاده کنند. به همین دلیل است که گوشی های اپل چینی با سیستم عامل اندروید عرضه می‌شوند.

و اما به عنوان پیشنهاد ما دو نمونه از این نوع گوشی اپل طرح اصل با اندروید را به شما معرفی می‌کنیم که از نظر ظاهری هم تفاوتی با نسخه‌ی اصلی ندارند. این گوشی‌ها از کیفیت خوبی برخوردارند و از همین سایت می‌توانید اقدام به خرید کنید. برای اطلاعات بیشتر راجع به هر کدام، بهتر است روی لینک زیر کلیک کنید.

آیفون 4S چینی اندروید

آیفون 5 چینی اندروید

آیفون 5S چینی اندروید

/ 0 نظر / 251 بازدید