موبایل چینی اندرویدی

به دلیل اینکه اندروید یک نرم افزار بازمتن و به معنایی دیگر، رایگان است، هر شرکت تولید کننده گوشی موبایل و همچنین تبلت، می‌تواند به رایگان از آن روی محصولات تولیدی خود استفاده کند. علاوه بر آن، به راحتی می‌تواند در کدهای آن دخل و تصرف کند و تغییرات دلخواه خود را روی آن اعمال کند. برای همین هم است که دستگاه‌های مختلف که از سیستم عامل اندروید بهره می‌برند، از نظر ظاهری و برخی از موارد و گزینه‌ها، ممکن است که به یکدیگر متفاوت باشند.

همانطور که می‌دانید، امروزه شرکت‌های چینی هر چیزی را که فکرش را بکنید می‌سازند و این به مرحمت حمایت‌های غربی از صنعت این کشور است. حتی شنیده شده است که انسان‌های مصنوعی هم ساختند که به مانند یک انسان معمولی حتی دارای پوست نرم و لطیف هستند. اما یکی از بازارهای تولیدی آنها، گوشی موبایل است که به شدت از آن رشد داشتند. شاید شما دیگر دستگاهی را نبینید که چیزی به غیر از Made in China رویش نوشته شده باشد!

در صنعت وسایل الکترونیکی و ارتباطی این موضوع هم صدق می‌کند. در کشور ما هم این محصولات به وفور دیده می‌شود شما هر گاه که خواسته باشید، می‌توانید آنها را تهیه کنید. مثلاً اگر اراده کنید می‌توانید یک گوشی چینی تهیه کنید. این گوشی‌ها دارای کیفیات مختلفی هستند و از امکانات گوناگونی برخورارند.

اما همانطور که گفته شد، امکانات یک گوشی معمولاً از روی سیستم عامل آن قابل شناسایی است. مثلاً اگر یک گوشی دارای اندروید باشد، باید گفت که آن را می‌توان یک گوشی هوشمند خطاب کرد. موبایل چینی اندرویدی هم از این محصولات است. گوشی‌های بسیاری وجود دارد که ساخت چین هستند و دارای سیستم عامل اندرویند.

در این پایگاه شما می‌توانید انواع مختلف آنها را مشاهده کنید که دارای نسخ مختلف اندروید هستند. عمده تمرکز ما در اینجا گوشی‌های طرح اصلی هستند که از نظر شکل و شمایل هم شبیه به یک مارک معروف، مانند آیفون یا گلکسی نوت، هستند. به اینها موبایل‌های طرح اصل می‌گویند که طرفداران بسیاری هم دارد. چون علاوه بر قیمت به مراتب پایین آنها، به دلیل دارا بودن سیستم عامل اندروید، می‌توان از آنها به جای یک گوشی هوشمند یاد گرد.

/ 0 نظر / 172 بازدید