خرید ایفون چینی

همانطور در بالای صفحه مشاهده می‌کنید، شما پیوندهایی را به صورت ارجاعی به صفحه توضیحات و مشخصات محصول می‌بینید. با کلیک روی هر کدام از سه مورد بالا، به راحتی به صفحه توضیحات و سپس خرید آن می‌روید. عمده محصولاتی که شما در این سایت وجود دارد به قرار زیر است:

گوشی آیفون 4S جاوا: این گوشی همانطور که از اسمش بر می‌آید یک گوشی طرح اصل با سیستم عامل جاوا است ولی از نظر ظاهری شبیه به آیفون اصلی است، البته نسخه 4S می‌باشد. شما با خرید این گوشی بیشتر کارهایی که فکر می‌کنید باید با یک موبایل انجام دهید را انجام خواهید داد. البته باید ذکر کرد که چون سیستم عامل این گوشی جاوا است، پس نباید انتظار بیشتری از آن داشته باشید. این گوشی یک گوشی هوشمند نیست. چون سیستم عامل هوشمندی مثل اندروید یا iOS ندارد.

گوشی آیفون 4S اندروید: این گوشی مثل نوع بالاست. اما با این تفاوت که دارای سیستم عامل هوشمند اندروید می‌باشد. پس اگر می‌خواهید با نصب نرم فزارهای مختلف کارایی گوشی خود را بالا ببرید، بهتر است که این مورد را خریداری نمایید. البته نوع جاوا هم از نرم افزارهای جاوا پشتیبانی می‌کند. مثلاً می‌توانید روی آن نرم افزار ترجمه لغات یا دیکشنری جاوا بریزید. اما با استفاده از این گوشی شما یک نرم افزار ترجمه پیشرفته‌تری برای Android در اختیار خواهید داشت.

گوشی آیفون 5 اندروید: این یکی مدل iPhone 5 را شبیه سازی کرده است و عوض اینکه iOS داشته باشد، Android دارد. یعنی باز هم مثل یک گوشی هوشمند می‌توانید از آن استفاده کنید. البته از نظر سخت افزاری از نوع 4S به مراتب برتری دارد. در نهایت با مراجعه به صفحه توضیحات در محصول، می‌توانید مشخصات کامل هر کدام را مشاهده نمایید.

گوشی آیفون 5S اندروید: نسخه‌ی جدید آیفون 5، ایفون 5 اس می‌باشد که البته طرح اصل آن هم موجود است و قابل تهیه می‌باشد. از نظر ظاهری شاید تفاوت آنچنانی با نسخه 5 نداشته باشد. ولی یک سری بهبودی‌هایی داشته است.

برای خرید هم از طریق دکمه خرید محصول، در هر جای ایران که هستید، پس از پر کردن مشخصات خود، اول ایفون چینی را درب منزل خود تحویل بگیرید، سپس مبلغ آن را به مأمور پست بپردازید.

/ 0 نظر / 132 بازدید