بزرگترین و کامل ترین مجموعه برنامه های iPhone

زمانی که گوشی خود را می‌خواهید مجهز به نرم افزارهای مختلف کنید و از آنها در جاهای مختلف استفاده کنید، بیشتر اوقات یا از اینترنت بهره می برید و نرم افزار ایفون خود را پیدا می کنید که شاید خیلی از آنها رایگان نباشد، و یا به یک فروشگاه و خدمات رایانه‌ای مراجعه می کنید تا آنها برای شما نرم افزاری را نصب کنند. در استفاده از روش دوم، شما باید مبلغ زیادی را گاهاً تا چند ده هزار تومان بپردازید که، در ضمن فایل اصلی برنامه را هم به شما نمی دهند که در مواقع بعدی اقدام به نصب آن کنید. این کار باعث خواهد شد که نصب نرم افزارهای جدید برای شما اصلاً به صرفه نباشد. پس باید چکار کرد؟

Apple-iphone-softwares-pack

خیلی از افراد نمی دانند که بسته هایی وجود دارد که تمامی آنچه از نرم افزار که شما نیاز دارید را در خود جای داده است و فقط کافی است که لوح فشرده آن را داخل رایانه گذاشته و نرم افزار خود را بیابید و با یک کلیک ساده آن را بروی رایانه خود نصب نمایید. مجموعه‌ی نرم افزاری برنامه های آیفون که به نوعی بزرگترین و کامل ترین مجموعه برنامه های iPhone می باشد، حاوی بیشمار بازی و نرم افزار برای آیفون است که آن را به یک بسته واقعاً استثنایی تبدیل کرده است. شما با خریداری آن به راحتی به هر آنچه که نیاز دارید دسترسی خواهید داشت.

بیش از 2 هزار عنوان نرم افزار و بازی آیفون با پسوند ipa، در 6 حلقه DVD

نرم افزارهای مدیریتی، حسابداری، مالی، شخصی، گرافیکی، ویرایشگر، واژه پرداز، مهندسی، آب و هوا و … همه و هم در این بسته به صورت کاملاً شکیل گردآوری شده است و به سادگی قابل استفاده است. بسیاری از خدمات رایانه ای ها و موبایلی ها از این بسته برای فروش نرم افزارهای آیفون استفاده می‌کنند که ما در اینجا به مبلغی ناچیز به شما درب منزل و یا محل کار تحویل می‌دهیم.

این مجموعه به عنوان بزرگترین بسته نرم افزاری iPhone که شاید در کمترین فروشگاهی آن را مشاهده نمایید، خدمتی را به شما عرضه می کند که در زمان و هزینه‌ی خود صرفه جویی کنید و با چند کلیک برنامه مد نظر خود را بروی گوشی هوشمند آیفون خود نصب کنید.

کاملترین مرجع نرم افزاری iPhone حاوی 22 GB برنامه

برای خرید بزرگترین و کامل ترین مجموعه برنامه های iPhone کافی است که بروی دکمه سفارش پستی در پایین صفحه کلیک کرده و با پر کردن مشخصات خود، اول کالا را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن، با خرید نقدی در طی مراحل ثبت سفارش این محصول، می‌توانید از تخفیف ویژه استفاده کنید.

قیمت : 26،500 تومان

/ 0 نظر / 72 بازدید