دانلود PC Suite گوشی چینی

با استفاده از نرم افزارهای PC Suite که برای هر گوشی وجود دارد، شما می‌توانید، شماره تلفن‌ها، پیامک‌ها، فایل ها، تصاویر، ویدئوها و کلاً هر آنچه که در گوشی شماست را مدیریت کرده. مثلاً آنها را به رایانه خود منتقل کنید. این کار با استفاده از این نرم افزار انجام می‌شود.

البته برنامه‌ای که مخصوص گوشی‌های چینی است، Chine Phone Suite نام دارد که ما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم، که اگر یک گوشی چینی خریداری کرده اید، و دسترسی به چنین برنامه‌ای را ندارید، اول این برنامه را از طریق همین صفحه دانلود کرده و سپس بروی رایانه‌ی خود نصب کنید.

پس از نصب کردن هم، اگر آن را اجرا کنید، و گوشی خود را با استفاده از کابل USB به رایانه خود متصل کنید، خواهید دید که رایانه گوشی شما را می‌شناسد و از طریق Chine Phone Suite می‌توانید مبادرت به کارهایی که گفته شد کنید.

برای نصب، پس از اینکه پرونده Chine Phone Suite را که به صورت فشرده است، دریافت کردید، آن را با استفاده از نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کرده و بروی فایل SEUTP.exe دوبار کلیک کنید. خواهید دید که مراحل نصب یکی پس از دیگری طی شده و شما با کلیک بروی Next در هر مرحله در آخر این برنامه را نصب خواهید کرد.

دانلود pc suite گوشی چینی

با استفاده از این PC Suite گوشی چینی شما حتی می توانید به اینترنت متصل شوید. برای این کار به نوشته‌ی اتصال رایانه به اینترنت از طریق گوشی چینی مراجعه کنید که به تفضیل در مورد این کار برای شما توضیحات ذکر شده است. در ضمن در آن آموزش به شما در مورد نحوه نصب نرم افزار و همچنین درایورهای آن هم نکاتی ذکر شده است که اگر برای نصب PC Suite گوشی چینی دچار مشکل شدید، به شما پیشنهاد می‌شود که آن مقاله را حتماً مطالعه بفرمایید.

برای دانلود PC Suite گوشی چینی بروی دکمه زیر کلیک کنید:

/ 0 نظر / 185 بازدید