گوشی ایفون طرح اصل اندروید

ایفون نام یک گوشی هوشمند ساخت آمریکا است که یک شرکت به نام اپل آن را تولید می‌کند. این گوشی از امکانات بی‌نهایتی برخوردار است و آن به سبب امکان نصب بی‌نهایت نرم افزار روی آن است. این کار به سادگی از طریق App Store ای که برای این گوشی قابل دسترس است قابل انجام است.

اما از آنجایی که این گوشی دارای قیمت بسیاری است، مخصوصاً برای ما ایرانی‌ها که قیمت دلار افزایش یافته است، شاید به صرفه نباشد که چند میلیون تومان را صرف خرید یک گوشی هوشمند کنیم که حتی معمولاً بلد نیستم به درستی از تمام امکانات آن بهره برداری کنیم.

به همین دلیل، شاید خرید یک گوشی ایفون طرح اصل اندروید که از نظر ظاهری دقیقاً شبیه آیفون اصلی است، و از سیستم اندروید هم برخوردار است گزینه‌ی خوبی باشد که به راحتی ما هم بتوانیم آیفون دار شویم. سیستم عامل اندروید محصول شرکت گوگل است که بر روی آن نرم افزارهای متعددی نصب می‌شود. بدین صورت می‌توان به قابلیت‌های آن افزود و به راحتی حکم یک گوشی هوشمند را برای شما بازی می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نوع از گوشی‌های طرح اصلی که در این سایت وجود دارد، بهتر است که به صفحه آن محصول مراجعه کرده و مشخصات کامل آن را مطالعه نمایید. به نظر می‌رسد که پرمخاطب ترین محصول، آیفون 4S و 5 با سیستم عامل اندروید است.

/ 0 نظر / 90 بازدید