خرید گوشی لمسی ارزان

مگر اینکه خواسته باشید یک گوشی تلفن همراه ساده بخرید که قیمتی بسیار پایین داشته باشد. یعنی فقط خواسته باشید تماس بگیرید و پیامک ارسال و دریافت کنید. در این صورت نیازی نیست که هزینه‌های آنچنانی کنید. ولی اگر می‌خواهید یک گوشی لمسی بخرید، پیشنهاد ما به شما گوشی طرح اصلی آیفونی لمسی ارزان قیمت است.

خرید گوشی لمسی ارزان

این گوشی به صورت لمسی حرارتی کار کرده و از حساسیت بالایی هم برخوردار است و به سادگی نرم‌افزارهای جاوا هم بروی آن نصب می‌شود. از همه مهمتر، به دلیل این که این گوشی طرح اصل است، یعنی نسخه‌ای از گوشی‌های معروف جهان است، از نظر ظاهری و ظاهر نرم افزارهای درون آن، دقیقاً شبیه آیفون شرکت اپل است. این نوع گوشی را فقط افراد باکلاس دارند! چون قیمتی بسیار زیاد دارد. حال شما می‌توانید با اندکی هزینه ظاهر گوشی ایفون را داشته باشید.

گوشی‌های طرح اصل را معمولاً کشورهایی تولید می کنند که نیروی کاری در آنجا ارزان است؛ مثل چین. این کشور با اینکه از فناوری‌های روز برای تولید کالاهای خود استفاده می‌کند، اما باید اشاره کرد که شاید بتوان کالاهای آن را با شرکت‌های معروف اروپایی و آمریکایی در یک رده  قرار داد. قیمت پایین آنها هم فقط به دلیل کاهش دستمزد کارگری در این کشورها است.

با این وجود اگر قصد دارید یک گوشی لمسی حرارتی داشته باشید که ظاهر آن با گوشی معروف آیفون برابری کند، همراه با پک شارژر و باتری اضافی، و از همه مهمتر ارزان قیمت باشد، به شما پیشنهاد می‌کنم که از طریق پیوندی که در بالای همین صفحه آمده است، به صفحه مشخصات این گوشی آیفون 4S بروید و با ویژگی‌های سخت افزاری، ظاهری و نرم افزاری آن آشنا شوید.

/ 0 نظر / 535 بازدید