معرفی منبع فایل های فلش گوشی های موبایل

در مطلب قبلی، برای گوشی های چینی یک فایل فلشی را معرفی کردیم که با استفاده از ان شما گوشی خود را که ساخت کشور چین است، می‌توانید فلش کنید و به اصطلاح تمامی اطلاعات و تنظیمات و مخصوصاً سیستم عامل آن را به حالت اولیه برگردانید. این کار مخصوصاً برای زمانی مناسب است که گوشی شما به هیچ عنوان کار نمی‌کند و حتی اجازه روشن شدن را هم بدست نمی‌آورد. دقت کنید که با فلش کردن گوشی، تمامی اطلاعات شما که بروی حافظه‌ی گوشی شماست، حذف خواهد شد. پس بهتر است که قبل از این کار، حتماً از اطلاعاتی که بروی گوشی تان است، نسخه‌ی پشتیبان تهیه نمایید.

عنوان این منبع اینترنتی، که سرشار از فایل های فلش گوشی‌های مختلف، از جمله گوشی‌های چینی است، Mobile Flash Files می‌باشد. با کلیک بروی عنوان این سایت، می‌توانید به صفحه‌ی اول این پایگاه، در یک صفحه‌ی جدید، هدایت شوید. نشانی این سایت www.mobile-flash-files.com می‌باشد و حاوی هزاران فایل فلش گوشی موبایل است.

منبع فایل های فلش گوشی های موبایل

برای پیدا کردن فایل مورد نظر خود، باید از جعبه‌های جستجویی که در بالای سایت وجود دارند، استفاده کنید. کافی است که مدل گوشی خود را در آنها وارد کنید و Enter را از صفحه کلید بفشارید. با این کار مطالب و محتویاتی که مرتبط با نام و مدل گوشی شماست پیدا می شود و با کلیک بروی دکمه Downoad که در پایین همان مطلب وجود دارد، شما می‌توانید فایل فلش گوشی موبایل مورد نظر خود را دانلود کنید. برای هر فایل هم به شما توضیحاتی داده می‌شود که بهتر است آنها را قبل از دانلود کردن فایل بخوانید، که مشخصات آن فایل فلش گوشی موبایل است.

/ 0 نظر / 245 بازدید