خرید گوشی ایفون به قیمت باورنکردنی

پس  انتخاب یک گوشی طرح اصل که عمدتاً چینی است، یکی از جدی‌ترین گزینه‌های افرادی است که می‌خواهند یک گوشی داشته باشند که از نظر ظاهری دقیقاً شبیه آیفون اصلی شرکت اپل باشد. حتی باید اشاره کرد که از نظر شکل و شمایل نرم افزاری هم این گونه گوشی‌ها، که چند نمونه خوب هم در این سایت مشاهده می‌کنید، دقیقاً شبیه نسخه‌ی اصلی است.

پس حال فهمیدیم که می‌توان با یک قیمت باورنکردنی یک گوشی خوب طرح اصل، دارای شکل و شمایل گوشی اصلی خرید که دیگران حتی از نظر ظاهری تفاوت آن را با نوع و نمونه‌ی اصلی متوجه نشوند. قیمت این نوع گوشی‌ها حتی تا یک‌دهم (10/1) نمونه‌ی اصلی است و قابل تمایز هم نیست.

دراینجا ما به شما گزینه‌های خوبی از گوشی ایفون به قیمت باورنکردنی پیشنهاد می‌دهیم که دارای مشخصات و ویژگی‌های مختلفی هستند. شما میتوانید با توجه به نیاز خود، یکی را انتخاب کنید. مثلاً ارزان‌ترین نمونه، گوشی آیفون 4 اس چینی است که از نظر ظاهری و شمایل برنامه‌های داخلی مثل آیفون 4S اصلی است. ولی دارای سیستم عامل جاوا است و شما قادر به نصب نرم افزارهای پیشرفته نیستید. اما می‌توانید از برنامه‌های جاوا روی این گوشی‌ها استفاده کنید.

اما اگر می‌خواهید یک گوشی طرح اصل بخرید که بتوان به آن گوشی هوشمند اطلاق کرد، باید گفت که بهترین گزینه استفاده از گوشی‌های آیفون طرح اصل دارای سیستم عامل اندروید است. این گوشی موبایل، به شما امکان می‌دهد که از سیستم عامل اندروید مثل iOS شرکت اپل استفاده کنید. یعنی نرم افزارهای پیشرفته روی آن نصب کنید و از سخت افزارهای قدرتمند آن بهره برداری کنید. اگر بودجه‌ی بالاتری دارید و می‌خواهید از امکانات پیشرفته‌ی یک گوشی استفاده کنید، حتماً به شما توصیه می‌کنم که از این نوع تهیه  نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هر کدام از محصولات، و خرید آن به صورت پستی یا اینترنتی می‌توانید روی عناوین موجود در بالای صفحات کلیک نمایید.

/ 0 نظر / 129 بازدید