گوشی لمسی چینی

آیفون یک نمومه از گوشی لمسی است که ساخت یک شرکت آمریکایی به نام Apple است. اما همانطور که از کیفیت خوبی برخوردار است، قیمت بسیار بالایی هم دارد. ولی کسانی که می‌خواهند یک نسخه‌ی طرح اصلی از این گوشی لمسی را داشته باشند، به گوشی لمسی چینی روی می‌آورند.

گوشی لمسی چینی

نمونه‌های مختلفی از گوشی‌های طرح اصلی آیفون چینی وارد بازار شده‌اند که دارای مشخصات و کیفیت متفاوتی هستند. مثلاً برخی از انها دارای سیستم عامل جاوا و برخی دیگر دارای سیستم عامل اندروید هستند که از امکانات بی‌شماری برخوردارند. در بالای همین صفحه با دکمه‌های هدایت به محصولات مرتبط مواجه خواهید شد. با کلیک بروی هر کدام شما با مشخصات کامل هر کدام آشنا خواهید شد.

اما از نقطه نظر کلی، محصولات آیفون طرح اصل، که به نوعی گوشی لمسی چینی محسوب می‌شود و از اسم نامی برخوردار است، به سه نوع تقسیم می‌شود. اول گوشی 4S با سیستم عامل جاوا است که قیمت بسیار خوب و مناسبی دارد و از همه محصولات ارزان تر است. این گوشی دارای صفحه لمسی قوی بوده و به راحتی شما می‌توانید با آن کار کنید.

ولی نوع دوم گوشی آیفون 4S طرح اصل است که دارای سیستم عامل اندروید می‌باشد. این سیستم عامل به شما این اجازه را می‌دهد که هر آنچه از نرم افزار که بخواهید را می‌توانید نصب و استفاده کنید.

و نوع سوم که جدیدترین نوع گوشی لمسی آیفون تلقی می‌شود، آیفون 5 اندروید است که این مورد هم دارای سیستم عامل هوشمند اندروید می‌باشد.

تمامی موارد مذکور در بالا، از نظر ظاهری دقیقاً شبیه نسخه‌ی اصلی است و تداعی کننده نمونه اصلی می‌باشد. اگر فکر می‌کنید که باید با گوشی خود کارهای پیشرفته و حرفه‌ای را انجام دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از گوشی لمسی استفاده کنید که دارای اندروید است. با این نوع گوشی‌ها هر آنچه که فکرش را بکنید، می‌توانید انجام دهید.

/ 0 نظر / 124 بازدید