تبدیل آیفون به تلفن ماهواره ای با Thuraya Satsleeve

satSleeve نام وسیله‌ای است که گوشی آیفون شما درون آن قرار می‌گیرد و به راحتی در هر کجایی که هستید، می‌توانید از امواج ماهواره‌ای برای مکالمات و مکاتبات ماهواره‌ای استفاده کنید. این دستگاه برای اولین بار در جهان برای آیفون ساخته شده است و به راحتی قابل نصب است. تصویر آن شبیه چیزی است که در عکس پایین می‌بینید:

تبدیل آیفون به تلفن ماهواره ای با Thuraya Satsleeve

شما برای استفاده از satsleeve باید گوشی موبایل آیفون خود را درون این وسیله قرار داده و آن را بروی فرستنده مخصوص خود نصب کنید. همانطور که می بینید این وسیله دارای یک آنتن است که از طریق آن می‌توانید امواج را بهتر دریافت و ارسال کنید که ارتفاع آن قابل تنظیم است.

یک دکمه به نام SOS که به رنگ قرمز وجود دارد، برای مواقع ضروری است که کمک اورژانسی برای شما می‌فرستد. پس در مواقعی که در جایی گیر کرده‌اید، به راحتی می‌توانید پیام اورژانسی بفرستید. این دستگاه هم اکنون در 140 کشور جهان قابل استفاده است که یکی از آن کشور ها، ایران می‌باشد. کلاً تمام کشور های قاره آسیا را پشتیبانی می‌کند.

حتی با استفاده از این دستگاه، به راحتی می‌توانید باتری آیفون خود را هم شارژ کنید و در مواقع بحرانی از آن استفاده کنید. در ادامه شما فیلم این محصول و توضیحات به زبان اصلی آن را با کلیک بروی دکمه اجرا خواهید دید.

/ 0 نظر / 274 بازدید