علت ارزان بودن آیفون های ما؟

پس از این که شرکت اپل از گوشی‌های آیفون خود رونمایی کرد و طرفداران بسیاری سرتاسر جهان پیدا کرد، شرکت‌های بسیاری مخصوصاً از نوع چینی شروع به کار کردند تا نسخه‌های شبیه سازی شده‌ای را وارد بازار کنند و به اصطلاح از نام و اصل و نسب آیفون برای فروش محصولات خود استفاده کنند.

همانطور که همه‌ی ما می‌دانیم، شرکت های چینی جزء تولیدکنندگانی هستند که کپی کاری را خیلی خوب یاد دارند و حتی دستگاهی را کپی می‌کنند که علاوه بر این که اختلافی با نسخه‌ی اصلی ندارند، بلکه از کیفیت خوبی هم برخوردار هستد. این را همه‌ی ما می‌دانیم که امروزه دستگاه‌های ساخت چین از کیفیت خوبی برخوردارند، ولی برخی از آنها به دلیل این که وارد کنندگان ایرانی از کالاهای درجه 3 به بالا استفاده می‌کنند، کیفیت کمی دارند. ولی در کل کالایی که در چین تولید می‌شود، حداقل نسبت به قیمت پایین آن از کیفیت خوبی هم برخوردار است. اگر چنین نبود، چین، بازارهای اروپایی و غربی را هم تسخیر نکرده بود.

علت ارزان بودن آیفون های ما؟

گوشی‌هایی هم که در این سایت به فروش می‌رسند، عمدتاً از نوع چینی، کپی برابر اصل، هستند. یعنی شما کالایی را با نام و علامت تجاری اصلی می‌خرید که قیمتی بسیار اندک دارد و به شما اجازه می‌دهد آیفونی را خریداری نمایید، که مبلغ گزافی را به آن نداده‌اید.

پس اگر دوست دارید که یک گوشی iPhone شکیل طرح اصل داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از دسته محصولات آیفون سایت دیدن نموده و یک محصول را که مطابق با نیاز و همچنین بودجه شماست، انتخاب نموده و به صورت اینترنتی خرید نمایید.

کیفیت این گوشی‌ها تضمین شده است و ضمانت تعویض بدون قید و شرط هم جزئی از شرایط کالاهاست. مشخصات کامل هر گوشی در صفحه منحصر به آن نوشته شده است و شما با خواندن آنها می‌توانید از ماهیت آن آگاه شوید. برای آگاهی از نحوه خرید هم به صفحه "راهنمای خرید آیفون" مراجعه نمایید.

/ 0 نظر / 248 بازدید