راهنمای خرید آیفون

برای خرید محصولات سایت، بهتر است ابتدا راهنمایی که در این صفحه وجود دارد را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید و سفارش کالا کنید. همانطور که می‌دانید این سایت به صورت اختصاصی در امر فروش محصولات آیفون طرح اصل فعالیت می‌کند و سعی می‌کند که محصولات با کیفیتی را برای معرفی به شما جهت خرید عرضه نماید.

برای خرید، اول باید گوشی آیفون مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بدین منظور بهتر است از دسته محصولات آیفون که با کلیک بروی پیوندی به همین نام در فهرست سمت چپ صفحات وجود دارد قابل دسترسی است، محصول مورد نظر را با توجه به توضیحات کاملی که عرضه شده است انتخاب نمایید. دقت کنید که ممکن است محصولات دارای اختلافات جزئی باشند که ما آنها را به صورت برجسته به شما معرفی خواهیم کرد.

پس از آن باید بروی دکمه خرید محصول متناظر با هر کالا کلیک کرده و به صفحه ارسال سفارش هدایت شوید. دکمه سفارش کالا شبیه تصویر زیر است:

دکمه خرید کالا

حال به صفحه ثبت سفارش هدایت خواهید شد که مانند تصویر زیر است:

مرحله اول ثبت سفارش گوشی iPhone شما

اگر می‌خواهید کالاهای دیگر فروشگاه را ببینید و در عین حال کالایی که برای خرید انتخاب کردید، در جای خود محفوظ باشد، باید بروی دکمه “بازگشت به فروشگاه و ادامه خرید” کلیک کنید. در غیر این صورت، اگر می‌خواهید همین کالا را سفارش دهید، باید تعداد را مشخص کنید و بروی دکمه “تایید و ثبت سفارش” کلیک نمایید. قیمت کالا را هم در اینجا مشاهده می‌نمایید.

حال در صفحه بعدی باید مشخصات محل دریافت کالا را مشخص نمایید. پس نحوه پرداخت، نحوه ارسال و همچنین استان شهر خود را انتخاب نمایید.

مرحله دوم ثبت سفارش گوشی iPhone شما

نحوه پرداخت؛
نقدی : یعنی اول وجه را پرداخت می‌کنید (به شیوه‌ی واریز به حساب اینترنتی یا غیر اینترنتی)، و سپس کالا با تخفیف ویژه برای شما ارسال خواهد شد.
پستی : یعنی اول کالا را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ مورد نظر را به مامور پست پرداخت می‌نمایید.

زمانی که بروی محاسبه هزینه کلیک می‌کنید، مبلغ پرداختی شما محاسبه شده و به شما نشان داده می‌شود. حال باید بروی دکمه “تایید و ادامه مراحل ثبت سفارش” کلیک نمایید.

مرحله سوم ثبت سفارش گوشی iPhone شما

در صفحه‌ای که عکس آن را در بالا مشاهده می‌کنید، باید مشخصات کامل خودتان را برای ارسال سفارش آیفون‌تان وارد کنید. همه چیز واضح است، فقط در پُر کردن تمامی موارد دقت کنید. پس از آن هم بروی دکمه “مرحله بعد” کلیک کنید.

مرحله آخر ثبت سفارش گوشی iPhone شما

در اینجا تمامی مشخصات خود را می‌بینید، علاوه بر اینکه باید مبلغ مورد نظرتان را پرداخت نمایید. اگر می‌خواهید به شیوه آنلاین پرداخت کنید، باید بروی دکمه‌ی “همینک پرداخت کنید” در پایین صفحه کلیک نمایید، که باید با استفاده از یکی از کارت‌های عضو شبکه شتاب اقدام به پرداخت وجه مورد نظر نمایید.

اگر هم مبلغ را بوسیله فیش بانکی پرداخت کرده‌اید، باید بروی دکمه “ثبت اطلاعات مبلغ پرداختی” کلیک کرده و اطلاعات فیش پرداخت پول را ثبت نمایید.

نکته 1: اگر هم نوع سفارش را پستی انتخاب کرده باشید، در این صورت مبلغ را باید به صورت وجه، زمانی که کالا را درب منزل و یا محل کار دریافت کردید، به مامور پست بدهید.

نکته 2: ممکن است مراحل ثبت سفارش یک کالای دیگر، کمی فرق داشته باشد، ولی کلیات کار به همین شکل است.

این تمامی کاری بود که باید برای خرید آیفون به روش اینترنتی انجام می‌دادید. امیدواریم که از کالایی که می‌خرید نهایت رضایت را داشته باشید.

ما همیشه همراه شماییم…

iPhone Mobile.PersianBlog.ir

/ 0 نظر / 54 بازدید