مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

چرا آیفون بیشترین آسیب پذیری را در بین گوشی ها دارد؟

چرا آیفون بیشترین آسیب پذیری را در بین گوشی ها دارد؟

چندی پیش سازمان SourceFire آماری را منتشر کرده، که نشان دهنده‌ی این موضوع است که آیفون دارای نقاط ضعف بیشتری نسبت به دیگر سیستم های عامل دارد. تذکری به هم به اپل برای این موضوع داده است. حتی رشد این آسیب پذیری نسبت به آن چیزی که پیش بینی می‌شد، بیشتر بوده که نشان دهنده‌ی حساسیت بیشتر این موضوع می‌باشد.


طبق نموداری که SourceFire منتشر کرده است، دیده می‌شود که 81 درصد آسیب پذیری ها دیده می‌شود که این رقم بسیار زیاد است و همانطور که می‌بینید دیگر سیستم عامل ها روی هم رفته دارای 19 درصد آسیب پذیری هستند.چرا آیفون بیشترین آسیب پذیری را در بین گوشی ها دارد؟

به گفته این سازمان، افراد سودجو به بدنبال آسیب پذیری‌های دیگر سیستم عامل ها مثل اندروید نمی‌روند. چرا که باز متن هستند و به راحتی با نصب یک نرم افزار مخرب، می‌توانند کاری را که می‌خواهند را انجام دهند. بنابراین با توجه به گسترش استفاده از آیفون و بسته بودن کد آن، به دنبال آسیب پذیری‌های آن رفته و تفتیش بیشتری برای یافتن عیب‌های آن می‌کنند.

منبع : i-phone.ir

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل