مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

موبایل چینی اندرویدی

گوشی موبایل چینی اندرویدی

موبایل‌ها جزء وسایل لازم و ضروری زندگی امروز بشر هستند. بهترین راه ارتباطی همین وسیله است که دارای انواع مختلفی و تولید کنندگان متفاوتی هر روز انواع اقسام آن را وارد بازار می‌کنند. موبایل‌ها برای اینکه بتوانند کارایی داشته باشند، باید علاوه بر دارا بودن سخت افزار مناسب، باید دارای نرم افزاری باشند که بتوان از آن استفاده کرد. موبایل‌های ساده از نرم افزارهای تقریباً ساده‌ای هم تشکیل شده‌اند. اما با ظهور گوشی‌های پیشرفته و هوشمند، سیستم عامل‌های بسیار پیشرفته ساخته شدند که کاربرد به مراتب پیچیده‌ای داشتند. این سیستم عامل‌ها نوعی نرم افزار بسیار پیشرفته هستند. اندروید یکی از این سیستم عامل‌ها است. گوشی‌هایی وجود دارند که به موبایل چینی اندرویدی شناخته می‌شوند. این گوشی‌ها ساخته‌ی شرکت‌های چینی هستند و دارای سیستم عامل اندروید هستند.


به دلیل اینکه اندروید یک نرم افزار بازمتن و به معنایی دیگر، رایگان است، هر شرکت تولید کننده گوشی موبایل و همچنین تبلت، می‌تواند به رایگان از آن روی محصولات تولیدی خود استفاده کند. علاوه بر آن، به راحتی می‌تواند در کدهای آن دخل و تصرف کند و تغییرات دلخواه خود را روی آن اعمال کند. برای همین هم است که دستگاه‌های مختلف که از سیستم عامل اندروید بهره می‌برند، از نظر ظاهری و برخی از موارد و گزینه‌ها، ممکن است که به یکدیگر متفاوت باشند.

همانطور که می‌دانید، امروزه شرکت‌های چینی هر چیزی را که فکرش را بکنید می‌سازند و این به مرحمت حمایت‌های غربی از صنعت این کشور است. حتی شنیده شده است که انسان‌های مصنوعی هم ساختند که به مانند یک انسان معمولی حتی دارای پوست نرم و لطیف هستند. اما یکی از بازارهای تولیدی آنها، گوشی موبایل است که به شدت از آن رشد داشتند. شاید شما دیگر دستگاهی را نبینید که چیزی به غیر از Made in China رویش نوشته شده باشد!

در صنعت وسایل الکترونیکی و ارتباطی این موضوع هم صدق می‌کند. در کشور ما هم این محصولات به وفور دیده می‌شود شما هر گاه که خواسته باشید، می‌توانید آنها را تهیه کنید. مثلاً اگر اراده کنید می‌توانید یک گوشی چینی تهیه کنید. این گوشی‌ها دارای کیفیات مختلفی هستند و از امکانات گوناگونی برخورارند.

اما همانطور که گفته شد، امکانات یک گوشی معمولاً از روی سیستم عامل آن قابل شناسایی است. مثلاً اگر یک گوشی دارای اندروید باشد، باید گفت که آن را می‌توان یک گوشی هوشمند خطاب کرد. موبایل چینی اندرویدی هم از این محصولات است. گوشی‌های بسیاری وجود دارد که ساخت چین هستند و دارای سیستم عامل اندرویند.

در این پایگاه شما می‌توانید انواع مختلف آنها را مشاهده کنید که دارای نسخ مختلف اندروید هستند. عمده تمرکز ما در اینجا گوشی‌های طرح اصلی هستند که از نظر شکل و شمایل هم شبیه به یک مارک معروف، مانند آیفون یا گلکسی نوت، هستند. به اینها موبایل‌های طرح اصل می‌گویند که طرفداران بسیاری هم دارد. چون علاوه بر قیمت به مراتب پایین آنها، به دلیل دارا بودن سیستم عامل اندروید، می‌توان از آنها به جای یک گوشی هوشمند یاد گرد.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل