مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

گوشی لمسی چینی

گوشی لمسی چینی

گوشی های لمسی جزء جدیدترین انواع گوشی‌های تلفن همراه هستند که به دلیل سادگی استفاده از آنها در هر شرایطی و لذتبخش بودن این استفاده، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته‌اند. اما شاید باور خیلی افراد این باشد که این گوشی‌ها معمولاً قیمت بالایی دارند. اما این گونه نیست. گوشی‌های چینی با کیفیتی وجود دارند که لمسی هستند و نظر شما را حتماً به خود جلب خواهند کرد. یکی از این نوع گوشی لمسی چینی ، گوشی ایفون طرح اصل است که به دلیل این که دقیقاً مانند نمونه اصلی است به نسخه‌ی طرح اصلی آیفون معروف است.


آیفون یک نمومه از گوشی لمسی است که ساخت یک شرکت آمریکایی به نام Apple است. اما همانطور که از کیفیت خوبی برخوردار است، قیمت بسیار بالایی هم دارد. ولی کسانی که می‌خواهند یک نسخه‌ی طرح اصلی از این گوشی لمسی را داشته باشند، به گوشی لمسی چینی روی می‌آورند.

گوشی لمسی چینی

نمونه‌های مختلفی از گوشی‌های طرح اصلی آیفون چینی وارد بازار شده‌اند که دارای مشخصات و کیفیت متفاوتی هستند. مثلاً برخی از انها دارای سیستم عامل جاوا و برخی دیگر دارای سیستم عامل اندروید هستند که از امکانات بی‌شماری برخوردارند. در بالای همین صفحه با دکمه‌های هدایت به محصولات مرتبط مواجه خواهید شد. با کلیک بروی هر کدام شما با مشخصات کامل هر کدام آشنا خواهید شد.

اما از نقطه نظر کلی، محصولات آیفون طرح اصل، که به نوعی گوشی لمسی چینی محسوب می‌شود و از اسم نامی برخوردار است، به سه نوع تقسیم می‌شود. اول گوشی 4S با سیستم عامل جاوا است که قیمت بسیار خوب و مناسبی دارد و از همه محصولات ارزان تر است. این گوشی دارای صفحه لمسی قوی بوده و به راحتی شما می‌توانید با آن کار کنید.

ولی نوع دوم گوشی آیفون 4S طرح اصل است که دارای سیستم عامل اندروید می‌باشد. این سیستم عامل به شما این اجازه را می‌دهد که هر آنچه از نرم افزار که بخواهید را می‌توانید نصب و استفاده کنید.

و نوع سوم که جدیدترین نوع گوشی لمسی آیفون تلقی می‌شود، آیفون 5 اندروید است که این مورد هم دارای سیستم عامل هوشمند اندروید می‌باشد.

تمامی موارد مذکور در بالا، از نظر ظاهری دقیقاً شبیه نسخه‌ی اصلی است و تداعی کننده نمونه اصلی می‌باشد. اگر فکر می‌کنید که باید با گوشی خود کارهای پیشرفته و حرفه‌ای را انجام دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از گوشی لمسی استفاده کنید که دارای اندروید است. با این نوع گوشی‌ها هر آنچه که فکرش را بکنید، می‌توانید انجام دهید.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل