مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

گوشی دو سیم کارته چینی

گوشی دو سیم کارته iPhone چینی

در دورانی که ما زندگی می‌کنیم، ارتباطات رنگ و بوی شدیدتری نسبت به قبل به خود گرفته است. همه‌ی ما وسیله‌ای داریم که به صورت قابل حمل در همه جا ما را در دسترس قرار می‌دهد. داشتن چندین راه ارتباطی هم از دیگر ضروریات دنیای امروز است. پس بعید نیست که شخصی چندین سیم کارت داشته باشد و با هر دوی این سیم کارت‌ها کار داشته باشد. پس، بدین منظور اگر خواسته باشیم دو سیم کارت را همراه خود داشته باشیم، باید از دو گوشی هم استفاده کنیم که کاری بس دشوار است. اما گوشی‌هایی که به عنوان گوشی دو سیم کارته موجود است کار را برای ما ساده می‌کنند و در خیلی از مواقع به کمک‌مان می‌آیند. یکی از این مدل گوشی‌ها، گوشی دو سیم کارته چینی است که به دلیل اینکه چینی‌ها در این عرصه پیش‌قدم بودند، این موضوع را پیش کشیدیم.


اولین باری که در مورد تلفن‌های همراه دو سیم کارت خور شنیدیم، بسیار متعجب شدیم. شاید این ایده را چینی‌ها برای اولین بار عملی کردند. به همین دلیل هم گوشی‌های چینی در این عرصه پیش قدم هستند. این نوع گوشی‌ها به یک یا چند مدل ختم نمی‌شود و شاید تاکنون هزاران نوع گوشی دو سیم کارته از چینی‌ها وارد بازار شده است. پس به طور کلی نمی‌توان در مورد همه‌ی آنها صحبت کرد. شما باید یک نوع و مدل را در نظر بگیرید و از نقطه نظر کیفیت و امکانات به بحث و گفتگو بنشینید.

گوشی دو سیم کارته چینی

اما بیشتر گوشی‌های دو سیم کارته چینی از کیفیت خوبی برخوردارند. ولی هستند موبایل‌هایی که اصلاً کیفیت ندارند و خیلی سریع از بین می‌روند. پس باید حین خرید دقت لازم را داشته باشید.

یک نوع از این گوشی دو سیم کارته چینی گوشی‌های موسوم به طرح اصل آیفون است که شما در این پایگاه می‌تواند مدلی از آن را مشاهده کنید. از طریق پیوندهایی که در بالای صفحه است، اول می‌توانید مشخصات این گوشی دو سیم کارت را بخوانید و از کیفیت آن مطلع شوید، سپس در زمان دلخواه اقدام به خرید به صورت اینترنتی نمایید. یعنی اول کالا را درب منزل و یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. در ضمن، با خرید نقدی از مزایای ویژه هم استفاده خواهید کرد.

یک مورد که در هنگام خرید گوشی دو سیم کارته چینی باید در نظر داشته باشید، این است که حتماً باید دو سیم کارت، در یک لحظه هر دو فعال باشند؛ یعنی اگر از سیم کارت شماره یک تماس داشتید، و در همان لحظه هم از سیم کارت دوم یک پیام دریافت کردید، ملزم به تغییر حالت از سیم کارت یک به دو نباشید. مشکلی که بیشتر گوشی‌های دو سیم کارته ممکن است داشته باشند. اما این گوشی که ما در اینجا به شما معرفی می‌کنیم، دو سیم کارت فعال است که از ویژگی‌های بسیار خوب آن تلقی می‌شود.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل