مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

دانلود PC Suite گوشی چینی

دانلود pc suite گوشی چینی

هر گوشی برای اینکه بتوان آن را با استفاده از یک رایانه مدیریت کرد، دارای یک CD است که درون آن لوح فشرده، یک نرم افزار وجود دارد که زمانی که شما آن نرم افزار را بروی رایانه خود نصب می‌کنید، حال می‌توانید با استفاده از رایانه، اطلاعات موجود در گوشی خود را مدیریت کنید. معمولاً به این گونه نرم افزارها PC Suite گفته می‌شود. اما گوشی های چینی شاید چنین CD را نداشته باشند، که در این حالت باید دست به دامان اینترنت، این نرم افزار را از اینترنت دریافت کرد. ما در اینجا دانلود pc suite گوشی چینی به شما پیشنهاد می‌کنیم.


با استفاده از نرم افزارهای PC Suite که برای هر گوشی وجود دارد، شما می‌توانید، شماره تلفن‌ها، پیامک‌ها، فایل ها، تصاویر، ویدئوها و کلاً هر آنچه که در گوشی شماست را مدیریت کرده. مثلاً آنها را به رایانه خود منتقل کنید. این کار با استفاده از این نرم افزار انجام می‌شود.

البته برنامه‌ای که مخصوص گوشی‌های چینی است، Chine Phone Suite نام دارد که ما در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم، که اگر یک گوشی چینی خریداری کرده اید، و دسترسی به چنین برنامه‌ای را ندارید، اول این برنامه را از طریق همین صفحه دانلود کرده و سپس بروی رایانه‌ی خود نصب کنید.

پس از نصب کردن هم، اگر آن را اجرا کنید، و گوشی خود را با استفاده از کابل USB به رایانه خود متصل کنید، خواهید دید که رایانه گوشی شما را می‌شناسد و از طریق Chine Phone Suite می‌توانید مبادرت به کارهایی که گفته شد کنید.

برای نصب، پس از اینکه پرونده Chine Phone Suite را که به صورت فشرده است، دریافت کردید، آن را با استفاده از نرم افزار Winrar از حالت فشرده خارج کرده و بروی فایل SEUTP.exe دوبار کلیک کنید. خواهید دید که مراحل نصب یکی پس از دیگری طی شده و شما با کلیک بروی Next در هر مرحله در آخر این برنامه را نصب خواهید کرد.

دانلود pc suite گوشی چینی

با استفاده از این PC Suite گوشی چینی شما حتی می توانید به اینترنت متصل شوید. برای این کار به نوشته‌ی اتصال رایانه به اینترنت از طریق گوشی چینی مراجعه کنید که به تفضیل در مورد این کار برای شما توضیحات ذکر شده است. در ضمن در آن آموزش به شما در مورد نحوه نصب نرم افزار و همچنین درایورهای آن هم نکاتی ذکر شده است که اگر برای نصب PC Suite گوشی چینی دچار مشکل شدید، به شما پیشنهاد می‌شود که آن مقاله را حتماً مطالعه بفرمایید.

برای دانلود PC Suite گوشی چینی بروی دکمه زیر کلیک کنید:

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل