مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

گوشی آیفون چینی با قیمت فوق العاده

گوشی آیفون چینی با قیمت فوق العاده

گوشی‌های طرح اصل، همیشه ارزان‌تر از نوع اصلی ان بوده‌اند و آن به دلیل غیر اصلی بودن آن است. این به این معنی نیست که تقلبی صورت گرفته است و به شما گوشی طرح اصل را به عنوان گوشی اصلی بیاندازند! بلکه معمولاً در بازار شرکت‌هایی وجود دارند که با تقلید کردن از نسخه‌های گوشی های معروف جهان به کسب و کار خود رونق داده و مشتری ها را به سمت خود جذب کنند. بالطبع به دلیل این که آنها نمی‌توانند تمام امکانات یک گوشی اصل را داشته باشند، مثل سیستم عامل آن، از قیمت بسیار پایینی هم برخوردارند. یک نمونه از این گوشی‌ها، نوع چینی آنها هستند که در بازار شما آنها را می‌توانید ببیند. در اینجا هم ما به شما یک نمونه گوشی آیفون چینی با قیمت فوق العاده را پیشنهاد می‌دهیم که به سادگی از همین سایت قابل خرید است.


در ابتدایی که چینی‌ها وارد صنعت تولید گوشی شدند، از کیفیت در کار آنها خبری نبود و آن را می‌توان روی حساب بی‌تجربگی آنها گذاشت. اما پس از چندی که گذشت، دیدیم که گوشی‌هایی تولید کردند که بسیار شبیه به نسخه اصلی یک گوشی گران قیمت مثل آیفون بود.

گوشی آیفون چینی با قیمت فوق العاده

در اینجا ما به شما یک نوع از این گوشی‌های چینی را معرفی می‌کنیم که بسیار شبیه نسخه‌ی اصلی است و حتی علامت کالیفرنیای آمریکا را هم در پشت خود دارد. اگر می‌خواهید داشتن یک گوشی آیفون را با قیمتی بسیار پایین تجربه کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این کالا را از دست ندهید.

این گوشی دارای کیفیت خوبی است و در بازار شاید با این قیمت نتوانید پیدا کنید. به همین دلیل ما خرید اینترنتی گوشی چینی را پیشنهاد می‌کنیم که با استفاده از چند کلیک ساده خواهید توانست یک گوشی طرح اصل خوب چینی را خریداری کنید. بدین صورت که اول محصول را درب منزل و یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

این گوشی دارای مشخصات فنی است که برای دیدن این مشخصات و خرید از همانجا به صورت مسقیم می‌توانید بروی متن زیر کلیک کنید:

مشخصات گوشی آیفون 4S طرح اصل چینی

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل