مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

درایور USB برای آیفون چینی

درایور USB برای آیفون چینی

درایور به نرم افزاری گفته می‌شود که با استفاده از آن سخت افزارهای مختلف، از جلمه گوشی شما، قادر خواهد بود تا با رایانه ارتباط برقرار کرده و شما بتوانید از آن استفاده کنید. زمانی که یک گوشی را می‌خواهید به رایانه تان متصل کنید، اگر می‌خواهید از تمام قابلیت‌های آن به صورت تمام و کمال بهره ببرید، باید درایور (Driver) های آن را بروی رایانه نصب نمایید. معمولاً هنگام خرید یک گوشی به شما یک CD هم تحویل داده می‌شود که درون آن سی دی درایور مورد نظر گنجانده شده است و شما از آن برای نصب درایور گوشی می‌توانید استفاده کنید. در اینجا هم می‌خواهم به شما درایور USB برای آیفون چینی را برای دانلود معرفی کنم.


اگر می‌خواهید با استفاده از درگاه و کابل USB بتوانید به راحتی گوشی چینی خود را، بوسیله رایانه مدیریت کنید، شما نیاز دارید که درایور مربوطه را نصب کرده تا گوشی شما توسط رایانه شناخته شود.

ما در اینجا یک نسخه‌ی کامل از این درایور را به شما معرفی می‌کنیم که با کلیک بروی پیوند زیر به صفحه‌ی دانلود هدایت می‌شوید.

برای بارگیری کلیک کنید…

حجم این فایل بسیار پایین و در حد 2MB می‌باشد و این به خاطر فشرده سازی بسیار زیاد است. پس از اینکه این پرونده را دانلود کردید، حال باید آن را از حالت فشرده خارج کرده و با دوبار کلیک بروی پرونده‌ی اجرایی مراحل نصب را برای نصب درایور یو اس بی آیفون چینی پی بگیرید.

حال پس از نصب به سادگی ‌می توانید با استفاده از کابل USB گوشی خود را به رایانه متصل کرده و به راحتی آن را مدیریت کنید. مثلاً فایل ها و عکس های خود را از گوشی به رایانه و یا بالعکس منتقل کنید و یا حتی از اینترنت گوشی خود بروی رایانه استفاده کنید که این یکی از پرکاربردترین روش های اتصال به اینترنت گوشی بوسیله رایانه است.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل