مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

انواع گوشی های چند سیم کارته

انواع گوشی های چند سیم کارته

گوشی‌های چند سیم کارته به تلفن‌های همراهی گفته می‌شود که در یک زمان شما می‌توانید در آنها چندین سیم کارت قرار داده و از آنها استفاده کنید. اما این نوع گوشی‌ها هم برای خود انواع اقسام دارند که ما در این نوشته به یک نوع اختلاف آنها که بسیار هم مهم است، و خیلی از افراد از آن غافلند اشاره می‌کنیم. پس با ما با مقاله‌ای با عنوان انواع گوشی های چند سیم کارته همراه باشید.


امروزه به دلایل مختلف استفاده از گوشی هایی که چند سیم کارت را پشتیبانی می کنند رایج شده است. یکی از این دلایل شاید ارزان شدن سیم کارتهایی باشد که با قبل از آن فقط در دست یک عده خاص بود. به همین دلیل باید به یک نکته توجه کنیم و آن هم این است که آیا زمانی که ما از چند سیم کارت در یک گوشی استفاده می کنیم، آیا می توانیم هم زمان از چند سیم کارت استفاده کنیم، یا خیر!

انواع گوشی های چند سیم کارته

بیشتر گوشی هایی که در بازار وجود دارند که از قابلیت چند سیم کارت بودن پشتیبانی می‌کنند، از نوع چینی هستند. اما همین گوشی ها هم دارای انواع اقسام مختلف‌اند که ما در اینجا فقط به یک نوع اختلاف که مهم هم است است، اشاره می‌کنیم.

زمانی که اصطلاح “گوشی چند سیم کارته” به گوشتان می‌خورد، چه چیزی در ذهنتان تداعی می‌شود؟ آیا فکر می کنم که هم زمان هر دو سیم کارت فعال است و شما می توانید با هر دو ارتباط برقرار کنید؟ اگر این چنین فکر می‌کنید، باید گفت که در مورد برخی از این نوع گوشی ها این امر صدق می کند، نه همه! یعنی گوشی هایی هستند که با این که شما چند سیم کارت را درون آنها قرار می‌دهید، اما فقط در یک زمان می‌توانید از یکی از آن سیم کارت ها استفاده کنید.

برخی از گوشی‌های چند سیم کارته که کیفیت پایینی هم دارند، فقط به شما اجازه فعال بودن یک سیم کارت را در یک زمان می‌دهند. پس شاید این مورد برای شما مناسب نباشد. پس زمانی که یک گوشی را می‌خواهید خریداری کنید، به این موضوع دقت نمایید که آیا می‌توانید از هر دو سیم کارت به صورت فعال، در یک زمان استفاده کنید یا خیر؟

گوشی هایی که در این سایت به شما معرفی می‌شوند، همگی دارای ویژگی فعال بودن در یک زمان هستند. یعنی شما در یک زمان می‌توانید از هر دو سیم کارت استفاده کنید؛ یعنی تلفن بزنید و به تماس‌ها پاسخ دهید و همچنین پیامک رد و بدل نمایید.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل