مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

تفاوت آیفون 4s چینی با اصل

اختلاف آیفون 4 اس چینی با اصل

گوشی های آیفون برای خود هوادارانی دارند که باعث شده است که گوشی های طرح اصل هم وارد بازار شود. منظور از طرح اصل، گوشی هایی هستند که اصل نیستند ولی به صورت کاملاً مشابه گوشی اصل ساخته شده اند. و گاهاً حتی شاید دارای امکانات بهتری هم باشند. وقتی صحبت از گوشی آیفون 4 اس چینی به میان می‌اید، منظور همان گوشی طرح اصل است که یک کپی کاملاً یکسان از گوشی اصلی است. اما گوشی های آیفون اصلی، ساخته‌ی شرکت Apple هستند و کاملاً Original به فروش می‌رسند. بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه شخصی عوض این که چندین میلیون تومان پول چنین آیفون های اصل را بدهند، در پول خود صرفه جویی می‌کنند و یک آیفون طرح اصل می‌خرند. پس در این نوشته به دیگر تفاوت آیفون 4s چینی با اصل اشاره می‌کنیم.


اولین تفاوت آیفون 4s چینی با اصل آیفون، این است که آیفون طرح اصل، ساخته شرکت اپل نیست و این امر باعث می شود که ارزان تر از قیمت نوع اصلی باشد. از نظر کیفیت هم اگر خواسته باشیم بحث کنیم، باید گفت شرکت اپل گوشی ای را تولید می کند که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد، اما شاید گوشی های طرح اصل چنین کیفیتی نداشته باشند. مثلاً بدنه ضد خش بودن آیفون اصلی، شاید منحصر به همین شرکت باشد.

تفاوت آیفون 4s چینی با اصل

سیستم عاملی که بروی گوشی آیفون اصل نصب شده است، iOS می باشد که دارای امکانات و نرم افزارهای خاص خود است و به سادگی می توانید حتی بروی آن برنامه های پیشرفته مخصوص گوشی‌های هوشمند را نصب نمایید. اما گوشی های طرح اصل یا چینی نمی توانند سیستم عامل iOS را نصب کنند. به همین خاطر می آیند و سیستم عامل جاوایی را طراحی می کنند که از نظر ظاهری دقیقاً شبیه iOS اپل هستند. البته تمام گوشی های چینی این گونه نیستند. به دلیل آنکه شرکت های بسیاری هستند که در حال تولید گوشی چینی هستند، پس نمی توان گفت که همه آنها این گونه اند. اما عموماً بروی گوشی‌های چینی یا سیستم عامل جاوا، با ظاهر آیفون نصب است و یا از سیستم عامل آندروید استفاده می‌کنند.

اگر سیستم عامل آندروید بروی آنها نصب شده باشد، می‌توان به آنها یک گوشی هوشمند گفت. اگر با سیستم آندروید آشنایی داشته باشید، ساخته شرکت اپل است که به صورت باز متن عرضه شده است و بسیار هم پیشرفته است. این سیستم عامل دارای نرم‌افزارهای بسیاری است که به سادگی قابل دریافت و نصب بروی گوشی شماست. این گوشی های چینی که دارای چنین سیستم عاملی هستند، گرانقیمت ترین گوشی های چینی طرح اصل آیفون به حساب می‌آیند.

اما اگر سیستم عامل گوشی چینی مد نظر شما، جاوا باشد، ظاهر رابط کاربری دقیاً شبیه سیستم عامل آیفون است است، با این تفاوت که شما نمی توانید نرم افزارهای iOS را نصب کنید. ولی می‌توانید از نرم افزارهای جاوایی که موجود است استفاده کنید و آنها را بروی گوشی خود نصب کنید. این گوشی ها که در این سایت هم نمونه هایی از آنها موجود است، قیمت پایین‌ترین نسبت به نوع قبلی (با سیستم عامل آندروید) دارند. پس خرید آنها را کاملاً به صرفه می‌کند.

گوشی‌های چینی طرح اصل هم به دلیل این که تولید کنندگان آنها تجربه کافی را در فناوری های جدید کسب کرده اند، می‌توان به کیفیت آنها هم اعتماد کرد و از آنها به عنوان حتی یک گوشی اصل، البته به ظاهر استفاده کرد.

از نظر قیمت هم اصلاً گوشی چینی با اصل قابل قیاس نیست. گوشی آیفون اصل دارای قیمت چند میلیونی است که برای یک ایرانی شاید اصلاً صرف نداشته باشد پول خود را برای چنین کالایی صرف کند. در حالی که همین الان گوشی های چینی طرح آیفون با ظاهری کاملاً شبیه نسخه‌ی اصلی قیمتی حتی زیر 200 هزار تومان دارند که بسته به اینکه چه امکاناتی در آنها تعبیه شده است، دارای قیمت‌های متفاوتی هستند. شما هم در هنگام خرید، حتماً به مشخصات کامل آنها توجه کنید و ببینید که چه فناوری هایی را داراست.

گوشی های طرح اصل به دلیل این که از مواد کم کیفیت ترین نسبت به گوشی اصلی ساخته شده اند، شاید قابل قیاس با نمونه اصلی نباشند، ولی حداقل از استانداردهای جهانی تبعیت می‌کنند. مخصوصاً این که قیمتی که آنها دارند اصلاً قابل مقایسه با نسخه اصلی نیست.

پس چیزی که در این مقاله به آن اشاره کردیم، تفاوت آیفون 4s چینی با اصل بود که بیشتر به نوع و مواد اولیه ساخت و همچنین سیستم عامل این گوشی ها متمرکز بود.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل