مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

گوشی طرح اصلی چیست؟

گوشی طرح اصلی چیست؟

شرکت های بسیاری در سرتاسر جهان در حال تولید گوشی، با علامت تجاری خاص خود هستند. اپل، نوکیا، موتورولا، سامسونگ، سونی و … نمونه‌هایی از این نوع شرکت‌ها هستند که برخی از آنها در فناوری های نوین سرآمد دیگران هستند. مثلاً شرکت اپل در ساخت دستگاه‌های ارتباطی فناوری اطلاعات با با استفاده از فناوری‌های نوین، فعلاً پیشرو بقیه است. اما دیگر شرکت ها که تازه به دوران رسیده‌اند چکار می‌کنند؟ این جا باید گفت که برخی از آنها اقدام به کپی کردن گوشی‌های معروف مثل اپل یا سامسونگ می‌کنند. این گونه شرکت‌ها که بیشتر در چین هستند، اقدام به تولید گوشی طرح اصلی می‌کنند.


تا اینجای کار حتماً با تعریف گوشی طرح اصلی آشنا شدید و تقریباً می‌دانید که گوشی طرح اصلی چیست؟ این نوع گوشی‌ها از روی نسخه‌ی اصلی یک نوع گوشی معروف ساخته شده است که تقریباً سعی شده است تا حد امکان ویژگی‌های آن را داشته باشد. یا حداقل از نظر ظاهری با شکل گوشی اصلی تطابق داشته باشد. اما شاید از نقطه نظرات دیگر با کمی اختلاف نتواند به سادگی با گوشی اصلی رقابت کند.

شرکت‌های چینی، سردمدار کپی کاری در دنیا، امروزه همگان را شگفت زده کرده‌اند که چطوری گوشی‌هایی می‌سازند که با نسخه‌ی اصلی آن مو نمی‌زند. در حالی که قیمت آن اصلا، قابل مقایسه با نشخه‌ی اصلی گوشی نیست. یعنی شما نمی‌توانید تصور کنید که یک گوشی چند صد دلاری اصلی را به قیمتی حدود یک پنجم خریداری کنید. عملاً تفکرش هم سخت است.

اما این کار شدنی است. همینک در کشور ما هم گوشی‌های چینی وجود دارد که ساخت این کشور هستند و به عنوان گوشی طرح اصلی فروخته می‌شوند. خیلی از آنها دارای کیفیت خوبی هستند و خیلی از آنها هم از قابلیت های خوبی برخوردار نیستند. این به این دلیل است که شرکت‌های بسیاری در چین در حال تولید گوشی های طرح اصلی هستند که نمی‌توان فقط آنچنانی بین آنها قائل شد. حتی خیلی از انها در یک کارخانه چندین برند گوشی را تولید می‌کنند که جای بسی تامل دارد.

به هر حال چیزی که معلوم است امروزه حتی گوشی‌های طرح اصلی آمده است که دارای سیستم عامل های گوشی‌های هوشمند هستند و شما هر کاری را که فکرش را بکنید، می‌توانید با آنها انجام دهید. به همین دلیل هم خیلی از افراد رو به سوی این گونه گوشی‌ها آورده اند دوست دارند که یک نوع گوشی طرح اصل داشته باشند.

یکی از گوشی‌های طرح اصلی که ساخت کشور چین است، طرح اصل آیفون است که کاملاً شبیه نسخه‌ی اصلی این گوشی است. اگر شما هم دوست دارید یک نسخه از این گوشی را داشته باشید، محصولات این سایت را یک نگاهی بیاندازید. حتماً گوشی مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل