مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

گوشی چینی بخرم یا نخرم؟

گوشی چینی بخرم یا نخرم؟

در سال های گذشته به دلایل مختلف، بخصوص به دلیل ارزان بودن گوشی ها و کلاً لوازم دیگر چینی، از قبیل اقلام به شدت در جامعه رشد کردند و خیلی از افراد هم به دلیل قیمت بسیار پایین تر این گوشی‌ها رو به صورت این نوع کالاها آوردند. همین باعث شد که سوء استفاد کنندگان گوشی‌های بی کیفیت بیشتری را وارد بازار ایران کنند که به بدنامی کالاهای چینی تمام شد. البته نباید فراموش کرد که تا جایی که می‌توانیم باید از کالای ایرانی استفاده کنید. اما باید خاطر نشان کرد که گوشی‌ها و کلاً کالاهای چینی هم دارای درجات مختلف از نظر کیفیت هستند. پس باید برای خرید یک گوشی چینی به کیفیت آن توجه کنید.


ولی خیلی از افراد هنوز از خود این سوال را می‌پرسند که آیا گوشی چینی بخرم یا نخرم؟ جواب این سوال به یک کلام ختم نمی شود. شما اول باید ببینید که کیفیت گوشی‌ای که می‌خرید چقدر است. نه تنها گوشی آن هم از نوع چینی، بلکه هر نوع کالایی که قصد خریدش را دارید باید به کیفیت آن توجه کنید. چه بسا کالاهای مشابه زیادی در بازار هستند که نمی توان از روی نام و علامت تجاری به این موضوع پی برد که کالای خوبی است یا خیر.

tobuyornotbuy_text_graphic

در اوایلی که راه ورود وسایل چینی به ایران باز شد، افراد زیادی سعی کردند با وارد کردن کالاهای بی کیفیت و درجه 3 به بالا، و فروش آنها با قیمتی بسیار زیادی، سود خوبی از این کار به جیب بزنند. اما امروزه مردم آگاه‌تر از قبل شدند و می‌دانند که کالاهای چینی هم دارای درجه بندی هستند و باید از درجات 1 یا 2 آنها استفاده کرد.

به همین دلیل ما برای خرید یک گوشی چینی هم باید به کیفیت و مکانی که می‌خواهیم از آنجا خرید کنیم، توجه کنید. خیلی از فروشگاه ها و مخصوصاً از نوع اینترنتی که به هیچ عنوان کالاهایی که شما از آنجا می‌خرید، قابل پیگیری نیستند، در اصل فقط به فکر سود خود هستند و به ضررهایی که کاربران و خریداران بعداً می‌کنند توجه نمی‌کنند. به همین دلیل باید به این موضوع توجه کرد که کالایی که می‌خریم، از کجا تهیه شده است. پس به شما توصیه می‌کنیم به این مورد خوب توجه کنید.

با توجه به موضوعاتی که مطرح شد، حال می‌توانیم بگوییم که گوشی‌هایی هستند که ساخت چین‌اند، ولی واقعاً دارای کیفیت خوبی هستند. البته از نظر قیمت و هزینه ای هم کاملاً به صرفه هستند و اصلاً همین عامل باعث شده است که بسیاری از کاربران رو به سوی گوشی‌های طرح اصل چینی بیاورند. در کل امروزه گوشی‌های طرح اصل بسیاری هستند که علاوه بر قیمت پایین، دارای کیفیت خوبی هستند و به شما می‌توانند حس خوبی را بدهند. مخصوصاً که امروزه گوشی های طرح اصل شرکت‌های معروفی چون اپل را می‌بینیم که برای هر کسی جای شگفتی باقی گذاشته است.

در کل اگر در ابتدایی که گوشی های چینی وارد ایران شدند، بسیاری از افراد از آن ناراضی بودند، اما باید گفت که امروزه گوشی‌های بی کیفیت با توجه به آگاه شدن مشتری در ایران، کمتر وارد کشور می‌شود، و بعلاوه به دلیل رقابت سنگین تر بیشتر افراد رقبت به آوردن گوشی‌های با کیفیت بالا دارند.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل