مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

فیلم معرفی آیفون 6!

iphone6

باز قبل از این که نسخه‌ی بعدی آیفون وارد بازار شود، پیش گویی ها از امکانات این آیفون شروع شد. به مانند دیگر نسخه هایی که از آیفون شاهد آن بودیم، قبل از این که نسخه‌ی اصلی آن وارد بازار شود، در همه جا در مورد امکانات احتمالی آن سخن به میان بود، و همین عامل باعث شده است که انتظارات مخاطبین آیفون از این گوشی بالاتر رود و کار برای شرکت Apple سخت تر شود. در این فیلم که به نوعی فیلم تبلیغاتی آیفون 6 در سال 2013 است، شما با امکانات احتمالی آیفون آشنا خواهید شد.


آنطور که آیفون 6 دراین فیلم معرفی شده است، دارای دو پروجکتور است که یکی در طرف راست و دیگری در طرف چپ گوشی قرار دارد. یکی از این پروجکتورها مخصوص صفحه نمایش (Display Projector) است، و دیگری برای صفحه کلید کاربرد دارد (Keyboard Projector). صفحه کلید این آیفون جالب است که با استفاده از فناوری لیزر توانسته یک صفحه کلید بزرگ و قابل حمل را ضمیمه آیفون 6 کند.

البته همانطور که گفته شد، این یک حدس از امکانات احتمالی iPhone 6 است که به گفته سازنده‌ی این فیلم، امسال، یعنی سال 2013 به بازار عرضه خواهد شد. اما شاید این زمان زود هنگام باشد و باید هنوز صبر کرد.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل