مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

بازی کردن در آیفون و آیپد با دسته پلی استیشن

بازی کردن در آیفون و آیپد با دسته پلی استیشن

بازی کردن با دستگاه‌های مختلف، از جذابیت های خاصی برخوردار است. خیلی از افراد فقط یک وسیله را خریداری می کنند، به خاطر بازی کردن با آن. البته باید دانست که بازی کردن هم اندازه داره! اما چقدر جالب است که بتوانیم با دسته پلی استیشن که با استفاده از بلوتوث به وسایل دیگر منتصل می‌شود، بازی های خود را کنترل کنیم و در همه جا از بازی کردن لذت ببریم. در اینجا فیلمی را به شما نشان خواهیم داد که طریقه این کار را نشان خواهد داد.


البته در خوب آیفون و آیپد، حرکت سنجی وجود دارد که با استفاده از آن، بازی های خوبی را می توان انجام داد. ولی شاید خواسته باشید که با استفاده از آیفون یا آیپد، پلی استیشن را یک بار دیگر تجربه کنید. اینجاست که به شما توصیه می‌کنیم که یک دسته پلی استیشن بلوتوث دار را به آیفون یا آیپد خود متصل کنید.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل