مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

فیلم پرت کردن گوشی آیفون توسط رئیس شرکت نوکیا

پرتاپ کردن آیفون توسط مدیر نوکیا

شرکت‌های غول فناوری اطلاعات و آنهایی که با هم رقابت سخت و تنگاتنگی دارند، همیشه دوست ندارند کالای رقیب خود را تحمل کنند. این یک چیز طبیعی است. اما شاید در یک برنامه زنده، این کار قابل قبولی نباشد که گوشی آیفون مجری را از او گرفته و به آن طرف پرتاب کند و در عین حال بگویند که این گوشی از دوره خارج شده است. این کار Stephen Elop، رئیس شرکت فنلاندی نوکیا، در برنامه زنده، بسیار جالب است که به شما توصیه می‌کنیم فیلمی که در ادامه‌ی مطلب وجود دارد را حتماً ببینید.


Stephen Elop اول گوشی نوکیای خود را معرفی کرد، و مجری هم گوشی آیفون خود را به او نشان داد. سپس Stephen گوشی آیفون مجری را می‌گیرد بروی زمین پرتاب می‌کند.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل