مرجع عرضه گوشی های چینی طرح اصلگوشی ایفون 5 چینی

خرید آیفون 4S چینی

همینک می‌توانید جهت خرید آیفون 4 اس به صورت اینترنتی اقدام نمایید. خرید به دو شیوه پستی و نقدی است. در روش پستی شما اول محصول را درب منزل دریافت می‌کنید، و سپس مبلغ را به مامور پست می‌پردازید. زمان تست و ضمانت محفوظ است ...

گوشی آیفون 6 چینی

خرید آیفون 6 طرح اصل

گوشی iPhone 6 فول کپی که از نسل سوم تلفن همراه 3G پشتیبانی می کند، همینک در اختیار شماست...

گوشی آیفون 4 چینی

آیفون 5 چینی اندروید

آخرین نسخه آیفون یعنی 5 هم طرح اصلش وارد بازار شد. این نسخه که حاوی سیستم عامل اندروید است، یک آیفون حقیقی را تداعی می‌کند و شامل سخت افزارهای بسیار قدرتمند است. در ادامه مشخصات کامل آیفون 5 چینی آمده است.

تبدیل آیفون به تلفن ماهواره ای با Thuraya Satsleeve

thuraya-stay-close-thumb-iphone

حتماً از مزایای تلفن ماهواره ای چیزهایی می‌دانید. می دانیم که با استفاده از یک تلفن ماهواری، در بیشتر اماکنی که اپراتور همراه ما آنتن نمی‌دهد، می‌توانیم با گوشی خود صحبت کنیم و به ارتباطاتمان ادامه دهیم. این بار یکی از شرکت های فناوری اطلاعات، وسیله‌ای را تولید کرده است که نام آن Thuraya satSleeve است که به صورت یک وسیله‌ی جانبی به گوشی iPhone شما متصل می‌شود و اجازه استفاده از مکالمات و پیامک‌های ماهواره‌ای را می‌دهد. این بهترین گزینه برای استفاده از موبایل ماهواره ای است که satSleeve به شما داده است. در ادامه با فیلم آن هم آشنا خواهید شد.


satSleeve نام وسیله‌ای است که گوشی آیفون شما درون آن قرار می‌گیرد و به راحتی در هر کجایی که هستید، می‌توانید از امواج ماهواره‌ای برای مکالمات و مکاتبات ماهواره‌ای استفاده کنید. این دستگاه برای اولین بار در جهان برای آیفون ساخته شده است و به راحتی قابل نصب است. تصویر آن شبیه چیزی است که در عکس پایین می‌بینید:

تبدیل آیفون به تلفن ماهواره ای با Thuraya Satsleeve

شما برای استفاده از satsleeve باید گوشی موبایل آیفون خود را درون این وسیله قرار داده و آن را بروی فرستنده مخصوص خود نصب کنید. همانطور که می بینید این وسیله دارای یک آنتن است که از طریق آن می‌توانید امواج را بهتر دریافت و ارسال کنید که ارتفاع آن قابل تنظیم است.

یک دکمه به نام SOS که به رنگ قرمز وجود دارد، برای مواقع ضروری است که کمک اورژانسی برای شما می‌فرستد. پس در مواقعی که در جایی گیر کرده‌اید، به راحتی می‌توانید پیام اورژانسی بفرستید. این دستگاه هم اکنون در 140 کشور جهان قابل استفاده است که یکی از آن کشور ها، ایران می‌باشد. کلاً تمام کشور های قاره آسیا را پشتیبانی می‌کند.

حتی با استفاده از این دستگاه، به راحتی می‌توانید باتری آیفون خود را هم شارژ کنید و در مواقع بحرانی از آن استفاده کنید. در ادامه شما فیلم این محصول و توضیحات به زبان اصلی آن را با کلیک بروی دکمه اجرا خواهید دید.

 
 

آخرین ها

همکاری ما با معروف ترین عرضه کنندگان گوشی های طرح اصل

برای سالیان پیاپی افتخار این را داریم که با وارد کنندگان و عرضه کنندگان گوشی چینی همکاری داشته تا بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

تمامی حقوق محفوظ است! گوشی طرح اصل